Lusemta

Biz Lusemtayız, Sizin İhtiyacınıza Göre E-ticaret Özel Yazılım Mobil Uygulamaları Geliştiriyoruz.

Bizi Takip Edin

HAKKIMIZDA


Biz Lusemtayız,
Sizin ihtiyacınıza göre
Uygulamaları Geliştiriyoruz

1

MİSYONUMUZ

Lusemta, yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle kurumların bilgi teknolojileri destekli veriler kullanılarak yönetilmesine destek olmayı, ülkemizin teknolojik düzeyinin yükseltilmesine ve uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunmayı hedefler.

2

VİZYONUMUZ

İşletmelerin rekabet güçlerini arttırabilmeleri için, ileri teknoloji bilgi sistemlerine dayalı yenilikçi çözümler geliştirmek ve sunmak, Ulusal yazılım şirketleri arasında üst sıralarda yer alarak, ürün ve hizmetlerimizi uluslararası pazara sunabilmek, Sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

3

NEDEN BİZ

Geliştirdiğimiz Uygulamaları dinamik bir şekilde kuruyoruz ve olası fazla istekler için de alt yapı sağlamış oluyoruz. Daha anlaşılır bir yapıda mvc yapısını kullanarak bizle çalışmayı bıraksanız dahi kod yapılarını diğer yazılımcılar için de okunaklı halde yazıyoruz.

Biz Kimiz ?

2015 Nisan ayında resmi kuruluşumuzu yaptık. Öncesinde Üniversite zamanında çeşitler firma ve kişilere özel yazılım çözümleri sunduk. Kişisel web sayfaları, E-ticaret siteleri ve Özel yazılımlar hazırladık.

Bursa da ikamet ediyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte ofis ortamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizle genellikle onların iş ortamlarında, uzaktan masaüstü, telefon ile görüşme sağlıyoruz.